top of page

INSTALAČNÍ FIRMA

Při výběru instalační firmy byste měli dbát na to, aby měla sídlo do vzdálenosti 100 km od vašeho bydliště. Solární elektrárny nejsou bezporuchové. Čím blíž bude sídlit instalační firma, tím jednodušší pro vás bude řešit případné problémy.

Spočítání návratnosti

Slušná firma vám spočítá návratnost solární elektrárny v rámci nabídky. Naše společnost vám spočítá návratnost solární elektrárny zcela zdarma. V případě zájmu o spočítání návratnosti nás kontaktujte.

Záruka 10 let na materiál, ale 2 roky na montáž

Zde je potřeba si dát pozor. Instalační firma vám dává záruku 2 roky na montáž. 10 let budete mít záruku na materiál. Po 2 letech od instalace přechází záruka na materiál na vás. V tu chvíli si budete muset veškeré problémy s materiálem vyřešit sami. To může být problém, pokud byl materiál nakoupen například od dodavatele z Polska. V takovém případě je reklamace velice složitá a může být i nereálná. Během celé doby co řešíte reklamaci vám běží doba, kdy solární elektrárna nevyrábí a tím se vám prodlužuje návratnost investice.

Je proto vhodné ověřit si, že instalační firma kupuje všechny díly u lokálního dodavatele.

Naše společnost nakupuje díly od dodavatelů z České republiky a vše se dá tedy řešit vnitrostátně. Všichni naši dodavatelé mají zřízenou kvalitní technickou podporu a veškeré požadavky vyřeší do několika dní.

9F63003B-D0EB-41FB-96BD-674C03C2D115.jpeg

Nejlevnější neznamená vždy nejlepší

Nabídka, kterou jste právě dostali je o 80 000 levnější, než od jiných firem? Už zde zpozorněte. Ne nadarmo se říká, že kdo zaplatí málo, tak zaplatí dvakrát. To stejné platí i u solární elektrárny. Instalační firmu byste si měli vybrat podle dojmu, jaký na vás dělá. Je možné, že firma, od které si elektrárnu koupíte o 80 000 korun levněji tu za dva roky nebude a vám zbyde pouze nefunkční elektrárna a spousta problémů.

bottom of page